Vyhledávání - velmi pomalá odezva

Czech

Vyhledávání - velmi pomalá odezva

Postby macek333 » Mon Sep 23, 2013 8:08 am

Čau chlapi vývojářský!
Jsem uživatel poslední PRO verze 6. Vím že vyšla verze 7, ale něco se mi na ni nezdálo, tak jsem zůstal u šestky.

Pokud náhodou ještě plánujete vývoj pro tuto verzi a ne je pro patchování, přimlouval bych se za úpravu vyhledávacího pole. Mám C2D@2GHz a počítač zjevně nestíhá, napíšu "sticky" a on napíše "s" a pak čeká cca sekundu, pak "tic", další dvě sekundy prodleva a tak dále. A to je ještě štěstí, protože většinou nějaké písmenko vynechá a já můžu psát znova.

Lepší by bylo tlačítko, které by spustilo akci vyhledávání, tedy:
1) nejprve napsat, co hledám
2) pak klik (ENTER) na Hledej a teprve pak hledat.

Je to fakt vopruz a mám už takový instinkty, že než bych hledal pomocí tohoto pole, tak listuju a listuju...

Mám W7-64PRO, CPU jsem říkal výše a v DB cca 530 záznamů.

Díky za info, jak se s tím popasovat.

Máček
macek333
New user

Re: Vyhledávání - velmi pomalá odezva

Postby petr.pinkas » Mon Sep 23, 2013 8:42 am

Dobrý den,

co se vám na verzi 7 nezdálo? :-) Ještě nevyšla, je zatím ve fázi testování, ale vyjde tento týden.

Pro verzi 6 už bohužel vývoj neplánujeme, budeme ji pouze udržovat, aby fungovala s posledními browsery. S rychlostí vyhledávání jsme se poprali ve verzi 7 poměrně statečně a je to opravdu znatelně rychlejší - alespoň by mělo. Do verze 6 bohužel žádná rada neexistuje, pouze jedna, pomalé hledání je závislé na počtu záznamu a neplechu to začne dělat zhruba od 200 záznamů.
Petr Pinkas
Sticky Password Team

ImageImageImageImageImage
petr.pinkas
Site Admin

Postby macek333 » Mon Sep 23, 2013 1:05 pm

Ok, tak počkám, jak se sedmička vytáhne. Byl to prostě tip pro uživatele, co PRO verzi využívají fakt stoPRO :-p.

U tý 7čky mám tedy chaos v palici, jsem měl pocit, že byl nějaký hromadný průzkum, zda by vyhovoval způsob uložení hesel na serveru (cloud). Tak jsem si to zafixoval, že to bude ve verzi 7, ale nevšiml jsem si (protože tento způsob rozhodně nechci), že verze ještě nevyšla :-)
macek333
New user

Postby petr.pinkas » Mon Sep 23, 2013 1:19 pm

Ve verzi 7 bude možnost používat produkt jak "offline" tak "online"
Petr Pinkas
Sticky Password Team

ImageImageImageImageImage
petr.pinkas
Site Admin

Return to Česky